بسم الله الرحمن الرحیم

کتاتب باید هلو باشد

تبلیغات

43 تفریظ رهبر انقلاب

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

یک روایت استثنایی

نویسندگان

۱۰ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

اشاره : آنچه که پیش رو دارید خلاصه ای توأم با اضافات و شرحی است از فصل اول کتاب ناب رهایی از تکبر پنهان اثر جدیدالطبع استاد علیرضا پناهیان . در توضیح این متن باید گفت که تحت هیچ شرایطی نمیتواند جایگزین متن اصلی کتاب باشد و صرفا برای آشنایی با محتوای این کتاب سترگ است. احادیث از قالب خود خارج شده و مضمون آنها در تلخیص آورده شده و از طرفی بین بند های کتاب ارتباط برقرار شده . چرا که استاد در این کتاب به شیوه ی جدیدی از خلاصه گویی دست یافته اند و لذا ممکن است برای بعضی عزیزان غیر ملموس باشد شاید این متن بتواند راهگشا باشد . با تمام این توضیحات خواندن اصل کتاب خالی از لطف نیست. 
 
چکیده فصل اول رهایی از تکبر پنهان

کتابخوان
۳۱ مرداد ۹۳ ، ۲۲:۰۶ ۰ نظر

مراحل سیستم در این PDF به صورت نمودار بوده که از آن عکس گرفته شده است.

دانلود(598KB)

کتابخوان
۲۹ مرداد ۹۳ ، ۱۱:۰۰ ۰ نظر

جزوه آزمایشگاه مخابرات دانشگاه تربیت معلم سبزوار
PDF
44 صفحه

هزینه دانلود این فایل  2000 تومان می باشد.

لطفا مبلغ مورد نظر را بعد از دانلود به شماره کارت6104337208618601 به نام علی نظریان واریز نمایید .

دانلود کنید.

کتابخوان
۲۷ مرداد ۹۳ ، ۰۰:۲۳ ۰ نظر

فرهنگ لغات و اصطلاحات و مخفف های تخصصی رشته مخابرات (انگلیسی به انگلیسی)
کتاب PDF با قابلیت جستجو
591 صفحه
11MB

هزینه دانلود این فایل  2500 تومان می باشد.

لطفا مبلغ مورد نظر را بعد از دانلود به شماره کارت6104337208618601 به نام علی نظریان واریز نمایید .

کتابخوان
۲۵ مرداد ۹۳ ، ۰۰:۲۳ ۰ نظر

تحقیق دانشگاهی
فایل word در 15 صفحه
مقدمه............................................. 1
بلوتوث از کجا آمد؟..................................3
راهکار  .....................................................4
مشکلات این فناوری.................................5
فرکانس بلوتوث......................................6
شبکه بلوتوث...........................................6
ورژن های مختلف بلوتوث.......................9
بلوتوث چگونه کار می‌کند؟......................11
نتیجه گیری.............................................14

هزینه دانلود این فایل  2000 تومان می باشد.

لطفا مبلغ مورد نظر را بعد از دانلود به شماره کارت6104337208618601 به نام علی نظریان واریز نمایید .

کتابخوان
۲۵ مرداد ۹۳ ، ۰۰:۰۷ ۰ نظر

جزوه «پیگیری تخصصی مسائل نظام»: شیوه نامه کارعلمی فعالان دانشجویی به همت محمدصادق شهبازی منتشر گردید.

دهه عدالت و پیشرفت و ورود انقلاب به مرحله ایجاب و تلاش برای تحقق دولت اسلامی (در قالب تغییر روش و منش مسئولین) و جامعه اسلامی (در قالب اصلاح ساختارها و تغییر اخلاق، سبک زندگی مردم و مهندسی فرهنگی و اصلاح فرهنگ عمومی و…) لوازم متعددی دارد که از جمله اصلاح رویکردهای جنبش دانشجویی را ضروری می‌سازد. رهبر معظم انقلاب نیز در چند سال اخیر با تأکید بر همین نکات به‌ضرورت تداوم آرمان‌گرایی و حضور فکری و فیزیکی در مسائل مختلف کشور و تعمیق در مواجهه با مسائل مختلف فراخوانده‌اند.

از این سو نقش های اصلی گفتمان‌سازی، تصمیم‌سازی و مطالبه‌گری جنبش دانشجویی در صورت تسری به مسائل گوناگون کشور در مسیر تحقق پیشرفت و عدالت، ضمن جلو بردن جدّی فرآیند انقلاب کبیر اسلامی، با گره خوردن حرکت های انقلابی و علمی بابی جدید به روی جنبش دانشجویی می‌گشاید، زمینه نقش‌آفرینی غیر سیاست‌زده و انفعالی را فراهم می‌کند، و ورود به مسائلی نظیر اقتصاد مقاومتی، حماسه اقتصادی، سبک زندگی، تحقق عدالت در نظام سلامت، اصلاح وضعیت کشاورزی کشور، یافتن و عملی‌کردن راه‌های عینی مبارزه با استکبار و….. را ممکن می‌نماید. یعنی علاوه بر گشودن عرصه‌های جدید آرمان‌گرایی، فعالیت دانشجویی را به مسائل عینی زندگی مردم گره می‌زند. یعنی هم فعالان دانشجویی نگاهی از بالا به مسائل کشور پیدا می‌کنند و دغدغه‌های آنان ارتقاء می‌یابد، هم به مسائل حوزه تخصصی خودشان ورود کرده و یک سر و گردن از بقیه افرادی که به‌صورت انتزاعی به‌صرف خواندن دروس اکتفا می‌کنند پیش می‌افتند، هم به‌صورت واقعی با مردم گره می‌خورند و زمینه ارتباط واقعی صنعت و اداره جامعه با دانشگاه را فراهم می‌آورند. از همه مهم‌تر در فرایند ساختن خود برای پاسخگویی به مسائل نظام در بلندمدت، در کوتاه‌مدت نیز اشراف و ارتباط با مسائل واقعی نظام پیداکرده و به نیازهای امروز آن نیز پاسخ میگویند.

از سویی دیگر با درک ویژگی‌های ممتاز یک تشکل دانشجویی، کار ویژه باقی نهادها را انجام نداده و با گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری ضمن اصلاح جهت‌گیری‌های مسئولین، اساتید، نخبگان و مردم، تشخیص‌ها از مسائل کشور را اصلاح‌کرده و زمینه اصلاح برنامه‌ها از جانب آنان برای اداره کشور و جهت‌یافتن صحیح مطالبات مردم را فراهم می‌آورند. قوت حرف‌های جنبش دانشجویی حاصل از این رویه، علاوه بر جلو انداختن نظام در تحقق پیشرفت و عدالت، شوری تازه و محوریتی دوباره به جنبش دانشجویی در کشور خواهد بخشید که در قالب «پیگیری تخصصی مسائل نظام» محقق می‌شود.

تحقق این مسئله، لوازم، آدرس های غلط، نمونه‌های قابل الگو گیری، نکات عملیاتی و اجرایی دارد که جزوه «پیگیری تخصصی مسائل نظام» در تلاش برای تبیین آن است.

هزینه دانلود این فایل  یک صلوات می باشد.

دریافت کنید

کتابخوان
۲۴ مرداد ۹۳ ، ۲۳:۵۷ ۰ نظر

این جزوه  در 18 صفحه به صورت PDF می باشد.
3.16MB

هزینه دانلود این فایل  یک صلوات می باشد.

دانلود کنید.

کتابخوان
۲۴ مرداد ۹۳ ، ۲۳:۵۵ ۰ نظر

جزوه‌ی «وبلاگ‌نویسی به قصد قربت» حاوی نکاتی کاربردی برای وبلاگ‌نویسان جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر شد. با توجه به اهمیت و گستردگی فضای مجازی، به نظر می‌رسد نیروهای انقلاب، هنوز نتوانسته‌اند از ظرفیت این فضا به نحو مطلوب استفاده نمایند. انتقال تجربیات وبلاگ‌نویسان موفق، یکی از راه‌های ارتقاء سطح کیفی کار وبلاگ‌نویسی است. این جزوه، حاصل تجمیع بخشی از تجارب وبلاگ‌نویسان جبهه‌ی فرهنگی است که با رویکرد خاصی تنظیم شده است. مطالعه‌ی این جزوه را برای علاقمندان به وبلاگ‌نویسی توصیه می‌کنیم.

فهرست جزوه در ادامه مطلب...

کتابخوان
۲۴ مرداد ۹۳ ، ۲۳:۴۶ ۰ نظر

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مشهد، در نظر دارد جلسات ایده‌پردازی(بارش فکری) پیرامون «مسجد و برخی از اولویت‌های انقلاب اسلامی» برگزار کند. فایل پیوست، خروجی جلسه‌ی ایده‌پردازی با موضوع «مسجد، آرمان رهایی قدس و حمایت از مردم فلسطین» است. خوشحال خواهیم شد اگر شما هم بر کمیت و کیفیت این ایده‌ها بیفزایید. شما می‌توانید هر نکته‌ای (مخالفت، تایید و تاکید، اولویت‌بندی، توضیح و...) که درباره‌ی هر یک از ایده‌ها دارید با فونت و رنگ متفاوت(ترجیحا قرمز) در فایل متنی پیوست، درج نموده و برای‌مان بفرستید. ایده‌هایی که به ذهن‌تان می‌رسد و در جلسه اشاره نشده است را هم می‌توانید در انتهای فایل به صورت متمایز اضافه کنید.
پی‌نوشت1: در صورتی که مشهد سکونت دارید و تمایل به حضور در جلسات دارید، رزومه‌ای از فعالیت‌های فرهنگی خود به همین ایمیل ارسال فرمایید.
پی‌نوشت2: چنان‌چه مایل به دریافت و نظردهی پیرامون خروجی جلسات بعدی نیستید، از طریق همین ایمیل اعلام بفرمایید تا مزاحم‌تان نشویم.
باتشکر
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مشهد مقدس

هزینه دانلود این فایل  یک صلوات می باشد.

کتابخوان
۰۹ مرداد ۹۳ ، ۲۳:۵۴ ۱ نظر

برای دانلود کتابهای استاد صفائی حائری به صورت PDF به ادامه مطلب بروید.

کتابخوان
۰۴ مرداد ۹۳ ، ۱۸:۱۵ ۴ نظر